Privalumai

Mindaugo 14 - unikali vieta

Unikali vieta senamiestyje

Vilniaus senamiestį supa vos kelios kalvos, nuo kurių atsiveria nuostabūs vaizdai, ir visas jas puikiai žino tiek miesto gyventojai, tiek svečiai. Tos kalvos – tai Gedimino pilies kalnas, Trijų kryžių kalnas, Subačiaus apžvalgos aikštelė ir kalva, ant kurios kuriamas Mindaugo 14 projektas. Būtent nuo šių vietų matyti gražiausi senamiesčio vaizdai. Mindaugo 14 – unikali ir išskirtinė vieta, kurioje galite turėti būstą su žavinga senamiesčio panorama.

Mindaugo 14 - miesto širdyje

Visi modernaus gyvenimo privalumai miesto širdyje

Gyvenimas senamiestyje dažniausiai turi savo kainą – nėra lifto, menkos galimybės patogiai laikyti automobilį, trūksta vaikų žaidimų aikštelių. Plėtodami Mindaugo 14 projektą daug dėmesio skyrėme Jūsų komfortui, todėl gyvendami čia galėsite mėgautis senamiesčio dvasia, bet kartu turėti visus šiuolaikinio būsto privalumus: liftą, ypač erdvų ir patogų garažą, apsaugą, uždarą saugų kiemą vaikams.

Mindaugo 14 lokacija

Strategiškai ypatinga vieta

Mindaugo 14 projektas yra patogioje gyventi vietoje: aplink esama darželių, mokyklų, didžiausių prekybos centrų, pramogų vietų, grožio salonų; patogus susisiekimas su visomis miesto dalimis. Tuo pačiu gyvensite toliau nuo viso senamiesčio triukšmo, todėl mėgausitės ramybe ir Jūsų neblaškys senamiestyje vykstančios šventės ar kiti renginiai.

Mindaugo 14 saugumas

Saugumas ir tvarka

Projekto kiemas planuotas taip, kad būtų uždaras ir saugus Jums ir Jūsų šeimai. Į kiemą bus nukreiptos apsaugos kameros, o pastate budės apsaugos darbuotojas. Taip pat rūpinamės estetika ir ramybe, todėl kieme nebus laikomi automobiliai, visa erdvė bus skirta gyventojų ramybei, komfortui ir poilsiui.

Mindaugo 14 saugumas

Aukščiausi kokybės standartai

Atsižvelgdami į savo pirkėjus, Mindaugo 14 projektui taikome ypač aukštus standartus. Statybai naudojamos tik kokybiškiausios medžiagos, butuose lubų aukštis siekia iki 3,4 m, o stogui ir sienoms skiriamas ypatingas dėmesys, kad būtų užtikrinta tyla, komfortas ir gyvenimo malonumas kiekviename bute.

Mindaugo 14 - ivesticija ateičiai

Investicija, kurios vertė tik augs

Senamiestis – tai UNESCO saugoma paveldo teritorija, kurios plėtra labai ribota ir griežtai kontroliuojama, todėl vietų, kuriose yra galimos modernios aukštos kokybės statybos, beveik nėra. Mūsų Mindaugo 14 projektas yra vienas paskutiniųjų senamiestyje, todėl kiekvieno buto vertė bėgant laikui tik augs.